Szanowni Państwo,dziękuję serdecznie za korzystanie z systemu elektronicznego wsparcia świetlicy eŚwietlica.pl w roku szkolnym 2021/22. Cieszę się, że mogliśmy w kolejnym, ósmym już roku funkcjonowania naszego systemu, wspierać Państwa pracę w świetlicy szkolnej.

Niestety, wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zmiany w zakresie archiwizowania dzienników elektronicznych świetlicy (opisywane przez nas szeroko w wiadomościach przesłanych do Państwa w roku 2021 oraz na naszej stronie internetowej – eswietlica.pl/2021/08/04/elektroniczne-wsparcie-swietlicy/) oraz doświadczenia z działania w warunkach następujących w Polsce zmian w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, zmuszają do podjęcia przykrej dla nas decyzji o zaprzestaniu świadczenia usługi eŚwietlica.pl.

Dziękuję za współpracę wszystkim Państwu. Szczególnie chciałbym podziękować osobom, które współpracowały z nami przez kilka lat. Widzieli Państwo jak system żył, rozwijał się, przeobrażał. Widzieli Państwo wielką zmianę jaką przeszedł, gdy został przebudowany w zasadzie na nowo.

Informuję, że możliwość wykonania archiwizacji danych jest i będzie dostępna w systemie, w module Archiwizacja. Dostęp do systemu, zgodnie z zawartą umową, trwa do 31.08.2022 r.

Mam nadzieję, że zachowają Państwo pozytywne wspomnienia ze współpracy z firmą OTINOT, której usługą była eŚwietlica.pl

Krzysztof Kujawski

eŚwietlica.pl 2014-2022