Dziennik elektroniczny świetlicy szkolnej przyspiesza sprawdzanie obecności dzieci w świetlicy, umożliwia szybki dostęp do informacji dotyczących pobytu dziecka w danej godzinie, miejscu, osób uprawnionych do odbioru dziecka, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. Ułatwia szybki dostęp do dowolnego fragmentu dokumentacji.

Anna – Wychowawca świetlicy

Pracuję na e-dzienniku od maja 2014r. Już teraz nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Ogromna oszczędność czasu, łatwość obsługi programu, a przede wszystkim doskonała kontrola nad ilością dzieci przebywającą na świetlicy bądź zajęciach dodatkowych to tylko podstawowe walory tegoż programu. Gorąco polecam.

Grażyna – Wychowawca świetlicy

Dziennik elektroniczny w świetlicy bardzo upraszcza pracę nauczycieli. Pozwala na 100% kontrolę obecności ucznia i szybkie przekazanie rodzicom informacji na temat zachowania ich pociechy. Jest łatwy w obsłudze i profesjonalnie przygotowany. Ośmielę się napisać, że chyba już nikt nie chciałby powrotu do dziennika papierowego.

Dorota – Wychowawca świetlicy

Po roku korzystania z dziennika eŚwietlica.pl jestem bardzo zadowolona z jego funkcjonalności. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu. Cały system zarówno ułatwia pracę jak i podnosi jej jakość.

Paulina – Kierownik świetlicy

E-dziennik zdecydowanie usprawnia pracę nauczyciela. Program ułatwia korzystanie z dziennika o każdej porze i w każdej sytuacji, wystarczy tylko dostęp do internetu. Poza tym w dalszym ciągu jest udoskonalany i poszerzany o nowe, praktyczne opcje.

Marlena – Wychowawca świetlicy

Od stycznia 2015 roku nasza szkoła jest użytkownikiem eświetlicy – pierwszego i chyba jedynego elektronicznego dziennika dla świetlic szkolnych. Dziennik ten w prosty i przejrzysty sposób pozwala na to, co dotąd stanowiło ogromną trudność (przy szkole liczącej 800 uczniów i około 140 dziennie przewijających się przez świetlicę) – kontrolę liczby uczniów obecnych w świetlicy w każdej chwili, kontrolę osób odbierających dziecko ze świetlicy czy też liczbę uczniów przypadających w danym czasie na wychowawcę.
Dziennik jest dostosowywany do potrzeb szkoły na bieżąco, wszelkie uwagi i spostrzeżenia na temat działania eświetlicy są mile widziane, a potrzebne funkcje szybko są realizowane i pojawiają się w dzienniku.
Po pół roku pracy z eświetlicą nie wyobrażam już sobie powrotu do dziennika papierowego. Polecam wszystkim wychowawcom świetlic, którzy chcą ułatwić sobie pracę – jeśli wybiorą eświetlicę z pewnością się nie zawiodą.

Kazimiera – Kierownik świetlicy